Predaj Reštaurácia Maďarsko na predaj, s konceptom domácej talianskej kuchyne centrum nádherného historického mesta Šopron v Maďarsku.

Maďarsko

350 000 €

Reštaurácia Maďarsko na predaj, s konceptom domácej talianskej kuchyne centrum nádherného historického mesta Šopron v Maďarsku. - hlavný obrázok

Popis

Reštaurácia sa nachádza na prepojení pešej zóny, centrálneho námestia a ohruhu okolo mestských hradieb. Má vynikajúcu dostupnosť - nachádza sa priamo na mestskom turistickom chodníku.
Celkový počet miest na sedenie = 85, tri sály, presklená zimná záhrada a vonkajšia terasa.
Kvalifikovaný, zaškolený personál, vysoká úroveň obsluhy.
Reštaurácia sa predáva so všetkými platnými povoleniami zodpovedajúcimi európskym normám, databázou dodávateľov, vlastným konceptným menu a originálnou značkou.
Predaj zahŕňa nehnuteľnosť v osobnom vlastníctve s rozlohou 350 m2(možnosť rozšírenia), spoločnosť s.r.o = s jediným majiteľom, profesionálne zariadenú kuchyňu, chladiace a skladové zariadenia, všetok hnuteľný majetok, gastro IT systém. Reštaurácia má vlastný kamerový systém napojený na internet a zabezpečovací ochranný systém.
Štruktúra a rozloha nehnuteľnosti:
Kuchyňa, kancelárske priestory a šatne = 75 m2, Sklady = 65m2, Veľká sála 60m2, Malá sála 20m2, Presklená zimná záhrada 65m2, Vonkajšia terasa 55m2
Cena = 170 500 000 FT. / 350 000 €
Možný prenájom cca. 2500 €/mesiac

Zákaznická Linka

Kontaktujte nás

Zákaznická Linka  |  0800 115 115  |  +421 901 714 194

Broker Inšpekcia – základné preverenie technického stavu nehnuteľnosti

Zadaním e-mailu, mena a telefónu Vám špecialisti vypracujú a pošlú ZADARMO Broker Inšpekciu vo forme základných informácií o zásadných rizikách tejto konkrétnej nehnuteľnosti.

Ak uvediete len e-mail, získate ZADARMO elektronickú publikáciu o najčastejších rizikách na nehnuteľnostiach.

 Odoslaním tohto formulára súhlasím s podmienkami ochrany osobných údajov

 Súhlasím so zasielaním marketingových materiálov, noviniek, informácií a obchodných ponúk formou elektronickej pošty od spoločnosti Broker Consulting, a.s. v súlade s §3 ods. 7 zákona č. 147/2001 Z.z. o reklame v platnom znení a §62 ods. 2 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách v platnom znení a dávam spoločnosti Broker Consulting, a.s. súhlas so spracovávaním mojich osobných údajov na tieto účely.

Službu preverenia technického stavu nehnuteľností NEMOPAS – Broker Inšpekcia prevádzkuje spoločnosť GM5, s.r.o.
Celková plocha 320 m2
Celková úžitková plocha 320 m2
Počet poschodí 1

Hypokalkulačka

vypočítajte si mesačnú splátku hypotekárneho úveru

Zavolať