POZRITE SA AKO CELÝ PROCES PREBIEHA

Krok 1

Pomôžeme vám nehnuteľnosť predať

V súčasnej dobe prevyšuje počet ponúkaných nehnuteľností počet kupujúcich, ktorí nehnuteľnosť hľadajú. Pomôžeme vám v takomto prostredí uspieť vďaka odbornému prístupu. Správne oceníme vašu nehnuteľnosť. Zrealizujeme premyslenú marketingovú prezentáciu a aktívne nájdeme kupujúceho. Následne začneme vyjednávať o cene a podmienkach zmlúv tak, aby pre vás obchod zostal vždy výhodný a bezpečný.

Profesionálny prístup

Chcem vedieť viac

Najskôr si dohodneme osobné stretnutie. Predstavíme vám naše služby. Sami sa rozhodnete.
Krok 2

Profesionálne fotografie a home staging

Skôr ako začneme nehnuteľnosť ponúkať kupujúcim, môžeme vám poradiť, ako váš byt či dom lepšie pripraviť na predaj (home staging). To znamená, že nehnuteľnosť upravíme tak, aby si v nej dokázal kupujúci ľahšie predstaviť svoj životný štýl. Následne urobíme profesionálne fotografie, ktoré budú verným, ale pozitívnym spôsobom Vašu nehnuteľnosť prezentovať. Spôsobíme tzv. "Waw efekt."

Zatraktívnime vašu nehnuteľnosť

Chcem vedieť viac

Kombinácia profesionálnych fotografií a home stagingu až trojnásobne zdvihne šancu zaujať solventného kupujúceho.
Krok 3

Aktívne nájdeme kupujúceho

Pre Vašu nehnuteľnosť vyberieme individuálnu predajnú stratégiu. Zvolíme plochy pre inzerciu a načasovanie. Zostavíme profesionálny popis nehnuteľnosti. Oslovíme kupujúcich z radov našich klientov aj z ostatných realitných kancelárií. Pri exkluzívnom type spolupráce získate naviac prístup k jedinečnému predajnému nástroju Aktívnej realitky - Vašu nehnuteľnosť bude ponúkať potenciálnym kupujúcim taktiež cca 300 finančných konzultantov Broker Consulting.

Individuálny predajný plán

Chcem vedieť viac

Každý typ nehnuteľnosti vyžaduje iný prístup k predaju. Zvolíme ten najúčinejší. Napríklad unikátnu službu "Projekt"
Krok 4

Vybavíme dôležité papierovanie

Predaj nehnuteľnosti je spojený s viacerými rizikami a s množstvom administratívy. Dáme pozor na všetky riziká a s administratívou vám pomôžeme. Všetky zmluvy a dôležité dokumenty, ktoré budete v rámci obchodu podpisovať, skontroluje a upraví právnik. Postaráme sa, aby presuny peňazí boli bezpečné a kúpna cena skončila na vašom účte. Zariadime záležitosti ohľadom katastra nehnuteľností. Naviac monitorujeme úradné zápisy na predávanej nehnuteľnosti a ihneď vás informujeme.

Právne služby

Chcem vedieť viac

Naši právnici budú dbať na zníženie všetkých rizík pri aj po predaji vašej nehnuteľnosti.

Skúste to tiež

Kontaktujte nás
Výhody pre Vás
  • Osobný prísup našich maklérov. Budete prekvapení.
  • Financovanie v rovnakej spoločnosti.
  • Nehnuteľnosť nemusíte hľadať, my Vám ju nájdeme.
  • Ponúkame konzultácie na základe analýzy trhu.
Zavolať